ÖVRIGT / Speglar / Spegel 5486054
nr 548 6054
Karl-Johan, med trymå, 1800-tal, mahogny, spegel med dekor i förgylld brons, Trymå ej ursprungligen tillhörande. Spegelns mått: 130x51, trymå: 40x62x27 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 27 oktober 2008
300 kr
600 kr
1.500 kr
1.000 kr
1.400 kr
1.600 kr
ledande budet*
2.500 kr